Analityka Medyczna I rok

Osoba odpowiedzialna:

Daria Berezovska

daria.berezovska@wum.edu.pl

Ćwiczenia odbywają się w trybie stacjonarnym, w salach katedry Biochemii i Chemii klinicznej. W przypadku nieobecności student zobowiązany jest ustalić z osobą prowadzącą zajęcia formę i termin zaliczenia ćwiczenia. W trakcie zajęć student zobowiązany jest przystąpić do trzech kolokwiów, kolokwia mają formę testu zawierającego 10 pytań jednokrotnego wyboru. Zaliczenie kolokwium wymaga uzyskania minimum 60% poprawnych odpowiedzi. Warunkiem dopuszczenia do egzaminu jest zaliczenie wszystkich kolokwiów oraz ćwiczeń.

Wykłady w trybie online na platformie MS Teams, pierwszy wykład odbędzie się 3 października o 10-45. Prosimy studentów zarejestrować się do zespołu za podanym przez Dziekanat kodem

Informacje szczegółowe dotyczące zajęć dostępne na stronie zespołu Biologia medyczna I rok analityki medycznej 2022/23 na platformie MS Teams